İstanbul Güneşli Asansörlü Nakliyat

İSTANBUL GÜNEŞLİ ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

İnşaat ve yüksek binalarda kullanılan asansörler artık eşya taşıma işleminde de kullanılmaya başladı. Nakliye firmaları sektörün değişen ve gelişen adımlarına kayıtsız kalmayarak asansörlü nakliye hizmetini müşterilerin kullanımına sunuyorlar. Asansörlü taşımacılık insan kuvvetiyle taşınan eşyaların daha güvenli ve daha hızlı taşınmasını sağlıyor. Bu sebeple İstanbul güneşli asansörlü nakliyat her zaman için tercih edilebiliyor.

Asansörlü eşya taşıma işlemi binanın dışına kurulan mobil asansörler vasıtasıyla yapılıyor. Asansör nakliye aracına bitişik de olabiliyor veya araçtan hariç asansör taşıyan araçla da yapılabiliyor. Özellikle binaların dış cephelerine ve önü açık olan binaları kurulan asansörler sayesinde İstanbul güneşli asansörlü nakliyat işlemleri kolaylıkla yapılabiliyor.

Asansörlü taşıma işleminde binanın her katına asansör kurmak mümkün olmayabiliyor. Asansör kurulacak binanın ön cephe olması ve asansör ile nakliye aracının binaya yeteri kadar yaklaşacak boşluk bulunması gerekiyor. Özellikle yüksek katlardaki taşıma işlemleri için kullanılan asansörlü taşıma hem vakitten hem de insan gücünden tasarruf sağlayabiliyor. Bu sayede İstanbul güneşli asansörlü nakliyat işlemleri oldukça rağbet görüyor.

Asansörlü taşıma işlemi eşya taşınan dairenin balkonundan veya eşyaların sığacağı genişlikte olan kapı veya penceresinden yapılabiliyor. Eğer bu genişlikte kapı, pencere ve balkon bulunmuyorsa küçük eşyalar asansörle taşınarak geri kalan büyük eşyalar ise merdiven veya bina asansörüyle taşınması gerekiyor. Ancak bu şekilde yapılan taşımalar hem daha yavaş hem de eşyaların zarar görme riski daha fazla oluyor.
Günümüzde birçok nakliye firması tarafından verilebil

en asansörlü eşya taşıma işlemi nakliye firmasının bünyesinde bulunmadığı durumlarda dışarıdan hizmet alımı şeklinde sağlanabiliyor. Bu durumda nakliye firmasıyla anlaşılan ücret haricinde asansörlü taşıma için de ayrıca bir asansör ücreti ödemek gerekiyor. Bu yüzden İstanbul güneşli asansörlü nakliyat firmaları tercih edilirken bünyesinde asansörlü taşımacılık hizmeti sunabilen firmaların tercih edilmesinde fayda var. Bu şekilde eşyaların daha güvenli daha hızlı ve daha ekonomik bir şekilde taşınması kolaylaşmış olacaktır. Ayrıca piyasa araştırması yapılırken firmaların güvenilirliği ve gerekli sertifikalarının olup olmadığına da dikkat edilmelidir.

Bir Yorum Gönder

Hemen Teklif Al